فارس انار

فارس ماشین دارای مجوز رسمی از وزارت بازرگانی و همچنین دارای مجوز ویژه برای صادرات دستگاه انار دانه کن می باشد .  بیش از دو دهه در زمينه صنعت خطوط توليد آبميوه  فعاليت مي نمايیم و فعالیت رسمی خود را از سال 1377 آغاز نموده و توانسته ایم به خوبی نيازهای كارخانجات كلان و سالن های توليدی كوچك را فراهم نمايیم و هميشه از بكار گيری تجربيات موجود روز و تحقيق و ابتكار برای رفع مشكلات موجود در امر بهره وری توليد بهترين استفاده را نموده ایم . اين واحد توانسته و افتخار اين را داشته كه نظر كارخانجات توليدی خارجی را نيز به خود جلب نمايد و همچنین تجربیات عملی و علمی خود را در اختیار افراد دانشگاهی قرار داده و تا کنون چند نمونه از ماشین های ساخت این واحد به صورت آنالیز به عنوان تز دانشجویان رشته مکانیک کارشناسی ارشد مطرح گردیده است از افتخارات ديگر اين شركت اختراع دستگاه انار دانه کن برای اولين بار بوده كه قبل از آن در كشور عزيرمان ايران بسياري از توليد كنندگان فرآورده هاي غذايی انار با مشكلات متعدد درگير بوده اند از جمله دستی بودن قسمتي از پروسه توليد و زمان بر بودن آن و يا اينكه اجباراً استفاده از ماشين های ديگر كه در مؤلفه های ديگر توليد استفاده مي شده است كه باعث ضرر فراوان به صاحبان توليد می گرديده مثلاً استفاده از دستگاه پرس و يا پوست كن نخود فرنگی .

بيشترين فعاليت ما در ارتباط با آب ميوه و كنستانتره بر روی ميوه هايی چون انار –  ليمو – سيب – غوره و انگور بوده است و همچنين ساخت كامل خط توليد رب انار به صورت صنعتی يا نيم صنعتی .
اين واحد واقع در استان فارس – شيراز – ابتداي جاده شيراز، سپیدان و مديريت آن با  مهندس كريمی مي باشد . با استفاده از مواد اوليه مرغوب و نيروی انسانی متخصص و ضمانت كالا و خدمات پس از فروش كه همواره از اهداف ما بوده توانسته ايم رضايت مشتريان را كسب نماييم . تمام ماشینهای ساخته شده توسط این شرکت دارای یک سال ضمانت و ده سال خدمات پس از فروش می باشد.

فارس انار طراح، سازنده و راه انداز ماشینهای خطوط تولید آبمیوه، رب انار، خیارشور، می باشد.
محصولات