مخترع دستگاه دانه کن انار و تنها تولیدکننده قانونی دستگاه دانه کن انار در ایران

مبتکر و تنها تولید کننده دستگاه دانه کن انار در ایران

خرید دستگاه انار دانه کن صنعتی


دستگاه انار دانه کن در فهرست ماشینهای حمایتی و نوین وزارت کشاورزی قرار گرفته است و با تایید وزارتخانه دارای تسهیلات بانکی از بانک کشاورزی مناطق انارخیز استانها می باشد.

 قیمت دستگاه انار دانه کن صنعتی

قیمت دستگاه انار دون کن صنعتی

ساخت دستگاه انار دانه کن در تهران

فیلم دستگاه انار دون کن

دستگاه انار دانه کن یزد

آب انار گیری صنعتی فارس انار

فارس انار 

آموزش ساخت دستگاه انار دون کن

مرکز فروش دستگاه انار خرد کن در اصفهان

فارس انار (مجید کریمی)

بهترین محصولات انار با قیمت خرید دستگاه انار دانه کن صنعتی و دستگاه پوست کن انار با ارزانترین قیمت ها و بهترین نمونه دستگاه دانه گیر انار برقی در شیراز و تهران، کرج برای تولید رب انار و آب انار طبیعی کارخانجات میتوانید با شرکت ماشین سازی فارس برای دستگاه انار دانه کن دست دوم همدان خواص انار برای پوست است. دستگاه آبمیوه گیری صنعتی از تجهیزات آشپزخانه صنعتی پرکاربرد است که با استفاده از مدل های مختلفی که در بازار دارد.

قیمت دستگاه انار دانه کن

آب انار و خواص و فواید آب انار برای سلامت بدن و قلب و مزایا و تاثیرات فوق العاده آب انار روی زیبایی پوست و مو دارد. بهترین مارک آب میوه گیری صنعتی، طراحی و سفارش ساخت ماشین چند کاره آب گیر و دانه کن میوه جات فارس انار تولید کننده دستگاه دانه کن انار، میوه‌ی قرمزی که آب ‌میوه‌ها و محصولات زیبایی زیادی از آن تولید می ‌شود،

خرید دستگاه انار دانه کن در کرج

انار دون کن دستی یک دستگاه با طراحی ساده و جدید است که به شما کمک می کند به راحتی و در کمترین زمان انار را دون کنید و با لذت بیشتری میل کنید، برای مشاوره قیمت دستگاه انار دانه کن خانگی در کاشان تماس بگیرید.

قیمت دستگاه آب انار گیری صنعتی

تولید کننده دستگاه انار دانه کن
برای خرید دستگاه انار دانه کن صنعتی مناسب ترین کار خرید از تولیدکننده دون کن انار در قزوین خواص انار برای لاغری زیاد میباشد.

قیمت دستگاه انار دون کن در شیراز

دستگاه دانه گیری انار

nsj'hi hkhv nhki ;k
بازار خرید و فروش دستگاه انار دون کن باکیفیت و ارزان در تهران از رونق بسیار بالایی برخوردار است و افرادی در حال راه اندازی کار خود از این طریق هستند. برای ارسال کاتالوگ و اطلاع از قیمت انار دانه کن صنعتی،قیمت آب انار گیری حرفه ای با مجموعه فارس انار با مدیریت مجید کریمی تماس بگیرید.

قیمت دستگاه آب انار گیری اتوماتیک

ساخت دستگاه انار دانه کن

شرکت فارس انار

nsj'hi hkhv n,k ;k

محصولات فارس ماشین

مبتکر و تنها تولید کننده دستگاه دانه کن انار در ایران و طراح و سازنده خطوط تولید آبمیوه ، ترشیجات،شو

مبتکر و تنها تولید کننده دستگاه دانه کن انار در ایران و طراح و سازنده خطوط تولید آبمیوه ، ترشیجات،شو

ادامه مطلب

فارس انار ( ساخت دستگاه انار دانه کن )

ضمانت و خدمات پس از فروش

ضمانت و خدمات پس از فروش

با استفاده از مواد اوليه مرغوب و نيروی انسانی متخصص و ضمانت كالا و خدمات پس از فروش كه همواره از اهداف ما بوده توانسته ايم رضايت مشتريان را كسب نماييم. همچنین تمام ماشین های ساخته شده توسط این شرکت دارای یک سال ضمانت و ده سال خدمات پس از فروش می باشد.
ادامه مطلب
حوزه فعالیت و افتخارات

حوزه فعالیت و افتخارات

اين واحد توانسته و افتخار اين را داشته كه نظر كارخانجات توليدی خارجی را نيز به خود جلب نمايد . این واحد صنعتی افتخار این را دارد که تجربیات عملی و علمی خود را در اختیار افراد دانشگاهی قرار داده و تا کنون چند نمونه از ماشین های ساخت این واحد به صورت آنالیز به عنوان تز دانشجویان رشته مکانیک کارشناسی ارشد مطرح گردیده است از افتخارات ديگر اين شركت اختراع دستگاه دانه کن انار براي اولين بار بوده كه قبل از آن در كشور عزيرمان ايران بسياري از توليد كنندگان فرآورده هاي غذايی انار با مشكلات متعدد درگير بوده اند.
ادامه مطلب
مجوز رسمی از وزارت بازرگانی

مجوز رسمی از وزارت بازرگانی

فارس ماشین دارای مجوز رسمی از وزارت بازرگانی و همچنین دارای مجوز ویژه برای صادرات دستگاه انار دانه کن مي باشد . بیش از دو دهه در زمينه صنعت خطوط توليد آبميوه فعاليت می نمايد و توانسته به خوبی نيازهای كارخانجات كلان و سالن هاي توليدی كوچك را فراهم نمايد و هميشه از بكار گيری تجربيات موجود روز و تحقيق و ابتكار براي رفع مشكلات موجود در امر بهره وری توليد بهترين استفاده را نموده است
ادامه مطلب
گواهینامه علمی

مهندس کریمی در سال 78 موفق به ثبت دستگاه دانه کن انار به عنوان یکی از موفق ترین دستگاه های صادراتی کشور شدند.

ادامه مطلب
پکیج طبقاتی دانه کن انار نمونه صادراتی

جدیترین مدل پکیج طبقاتی با سیستم فول اتوماتیک دانه کن انار مخصوص صادرات، این دستگاه تاکنون به چندین شرکت خارجی صادر و تحویل داده شده است. درحال حاضر این مدل در نوع خود در دنیا بهترین میباشد و کاملا بدون رقیب است.

ادامه مطلب
طراح و سازنده خطوط تولید آبمیوه ، ترشیجات،شوریجات و ساخت و طراحی کارخانجات صنایع غذایی.

ادامه مطلب
گالری تصاویر
مدارک و افتخارات