قیمت دستگاه آب انار گیری صنعتی

قیمت دستگاه آبگیر انار صنعتی

دستگاه آبگیر انار صنعتی

دستگاه آب انار گیری صنعتی

قیمت دستگاه آبگیر انار

قیمت دستگاه آب انار گیری

قیمت دستگاه آب انار گیری اتوماتیک

دستگاه مخصوص گرفتن آب انار
قیمت دستگاه آب انار گیری صنعتی، همینطور که از اسم دستگاه مشخص است، کاربرد آن برای آبگیری دانه های انار میباشد بعد از آنکه دستگاه انار دانه کن ، انارها را دانه کرد ، دانه را داخل دستگاه آبگیر میریزم و فرایند آبگیری شروع می‌شود مکانیزم و طراحی دستگاه به گونه ای میباشد، که آب دانه ها کامل گرفته می‌شود و هسته انار و و تفاله خشک خارج می‌شود. از نکات خیلی مهم در طراحی و ساخت دستگاه آب انار گیری صنعتی ، شکسته نشدن دانه های انار طی فرایند ابگیری می باشد که این امر موجب تغیر طعم پیدا نکردن و به اصطلاح گس نشدن آب انار می‌شود. تمامی قطعات مرتبط با میوه در دستگاه آبگیری شرکت فارس ماشین از استیل نگیر مخصوص صنایع غذایی میباشد.
جهت اطلاع از قیمت دستگاه آب انار گیری صنعتی تماس بگیرید
تلفن تماس : 09170016969

قیمت دستگاه آب انار گیری صنعتی

قیمت دستگاه آبگیر انار صنعتی

دستگاه آب انار گیری

همچنین به دلیل کارکرد بهینه و سهولت بکارگیری، قابل استفاده در مغازه های آب انار گیری که به حجم بالایی از اناردون نیاز دارند، می باشد. دستگاه انار دون کن و آبگیر صنعتی با کارکردی آسان، بهترین سرمایه گزاری در تولیدی های محصولات انار محسوب می شود. دستگاه آب انار گیری صنعتی برای راه اندازی خط تولید رب کنسانتره انار و تهیه ی دانه انار در مقیاس وسیع کاربرد دارند.
داخلی بودن برند سازنده دستگاه مزایای فراوانی را برای مشتریان به همراه دارد که یکی از این مزایا پایین بودن قیمت نهایی به نسبت کیفیت متریال و ساخت محصول است.  جهت استعلام قیمت دستگاه آب انار گیری صنعتی و همچنین دریافت مشاوره رایگان با کارشناسان فروش محصولات تماس بگیرید.

ساخت دستگاه آب انار گیری

سهولت کار کردن با دستگاه آبگیری انار و نیاز به آبگیری دانه ها برای تهیه رب انار باعث رونق مشاغل خانگی و بنگاه های زود بازده شده است. علاوه بر تهیه رب انار ، آب انار بدست آمده از دستگاه آبگیر قابلیت  نگهداری در فریزر را نیز دارد .  حس خوردن آب انار تازه و خنک وسط گرمای تابستان قطعا لذت بخش است. دستگاه آب انار گیری صنعتی تولیدی مجموعه فارس ماشین در ظرفیت های گوناگون از خانه تا کارخانه قابل عرضه می‌باشند.

  ساخت دستگاه انار دون کن

قیمت دستگاه آب انار گیری صنعتی
قیمت دستگاه آبگیر انار صنعتی
 

فیلم دستگاه آب انار گیری

دستگاه هسته گیر انار

تعداد بازديد : 1574
نظرات كاربران :
نام :
ايميل :
متن نظر : * 
 
متن بالا را وارد نماييد* 
 
محصولات