دستگاه دانه گیر انار صنعتی

فارس ماشین تنها تولید کننده قانونی دستگاه دانه گیر انار صنعتی در ایران ( شماره ثبت اختراع 26637 ) با بیش از ربع قرن تجربه ، در تولید دستگاه انار دانه کن صنعتی ، آماده مشاوره جهت خرید بهترین دستگاه دستگاه دانه گیر انار با توجه به نیاز شما میباشد.  تمام مراکز صنعتی تولیدکننده آب انار، کسانتره انار، رب انار و دیگر محصولات و فرآورده‌های انار می‌توانند برای سهولت و پیشبرد کارهای خود از این دستگاه استفاده کنند. در این دستگاه دانه گیر انار صنعتی بعد از عملیات دانه‌گیری، پوست‌ها به صورت جداگانه از دستگاه دانه کن انار خارج می‌شوند.
شماره تماس : ۰۹۱۷۰۰۱۶۹۶۹  
 
دستگاه دانه گیر انار صنعتی

قیمت دستگاه دانه گیر انار

جهت دریافت لیست قیمت دستگاه دانه گیر انار صنعتی و خانگی میتوانید با راه های ارتباطی درج شده در سایت در تماس باشید و اطلاعات دقیق تری از دستگاه ها و کارکرد آنها دریافت نمایید.

فروش دستگاه دانه گیر انار صنعتی

دستگاه دانه گیر انار صنعتی را می توانیم به عنوان یکی از ابزارهای حیاتی در صنعت برداشت و همینطور دان کردن انار بدانیم. با کمک این دستگاه، تمامی کار به صورت اتوماتیک انجام می شود. به این ترتیب انار از پوست و دانه های آن جدا می شود. در دستگاه انار دانه کن صنعتی، فناوری خاصی به کار رفته است تا بتوانید به راحتی هر میزان اناری که تمایل دارید را دان کنید.
دستگاه دانه گیر انار که به صورت صنعتی تولید شده است را می توانیم شامل چندین بخش متفاوت بدانیم. این بخش ها عبارتند از:
1.    سیستم ورودی دستگاه : در این بخش، انارها را وارد دستگاه می کنیم و برای پردازش و به عبارتی، دان کردن آن ها می شویم. یک نوار نقاله یا سیستم تغذیه اتوماتیک را برای دستگاه تعبیه نمودند. این بخش می تواند انارها را به صورت اتومات و متوالی به سایر بخش ها منتقل نماید.
2.    سیستم جداکننده : این بخش شامل پوست کندن انار می شود و آن ها را دانه دانه می کند. دستگاه مورد نظر می تواند با کمک فناوری های مکانیکی و همینطور وجود هوای فشرده، پوست انار را به راحتی از آن ها جدا سازد. به این ترتیب، فقط دانه های انار است که باقی خواهند ماند. عملیاتی که از آن صحبت می کنیم، همراه با دقت فوق العاده بالا و بدون هیچ گونه آسیب زدن به دانه ها انجام می گیرد.
3.    سیستم خروجی : پس از این که انارها از قسمت جداکننده خارج شدند، دانه های انار به سمت سیستم خروجی هدایت می شوند. سپس دانه ها جمع آوری شده و به اندازه ای که مورد نظر تولیدکننده است، در ظرفیت مشخصی، مورد بسته بندی قرار می گیرند.

ساخت دستگاه دانه گیر انار صنعتی

ساخت دستگاه دانه گیر انار صنعتی و خانگی می تواند به شما کمک کند تا در مدت زمان کوتاهی بتوانید، انار با حجم بالایی را دان کنید. علاوه بر کاهش زمان دان کردن انارها، می توانید در تمامی هزینه های خود هم صرفه جویی خوبی داشته باشید. دستگاه مورد نظر از دقت بالایی برخوردار است و عملکرد آن فوق العاده قوی است. بنابراین دانه های انار در کیفیت بی نهایت بالایی جدا می شوند.
علاوه بر تمامی این مواردی که بیان نمودیم، لازم است بدانید که دانه های انار دچار هیچ گونه آسیبی نخواهند شد. پس می توانید در آخر، دانه های انار بدون آسیب و همراه کیفیت بالایی را در اختیار داشته باشید. اگر حجم انارهای موجود نزد شما بالا است، استفاده از دستگاه انار دون کن صنعتی را به شما توصیه می کنیم.


درسته دانه کردن انار لذت خاصی داره ولی نه زمانی که صحبت از چندین کیلو و یا حتی چندین تن انار باشه ، اینجاست که صنعت به کمک ما میاد. دستگاه دانه گیر انار یا همان دانه کن انار نام ماشینی است که زحمت مارو کم میکنه و بسته به نوع و حجم دستگاه از چند کیلو تا چند تن انار را دانه شده تحویل ما میدهد.
تعداد بازديد : 394
نظرات كاربران :
نام :
ايميل :
متن نظر : * 
 
متن بالا را وارد نماييد* 
 
محصولات