گروه خبري : آخرین اخبار
تاريخ انتشار : 1400/06/22 - 18:04
كد :36

انار مازندران (دستگاه آب انار گیری صنعتی)

استان مازندران در شمال ایران قرار دارد ، علاوه بر مرکبات این استان با 2000 هکتار سطح باغی زیر کشت انار رتبه یازدهم در ایران را داراست البته ناگفته نماند که حدود 12 هزار هکتار سطح اراضی خودرو و انار ترش را باید به امار این استان اضافه کرد. خلیج میانکاله در بر دارنده بیشترین درختان خودرو را داراست.

مازندران دارای غنی ترین کلکسیون انار کشور را دارد ( 920 گونه).  شرق مازندران بیشترین میزان تولید انار استان را دارد و بهشهر با تولید 60 درصد انار استان رکورد دار است . برداشت انار در مازندران تا اواخر ابان ماه ادامه دارد. علاوه بر انار ترش که گونه بومی استان مازندران به حساب می اید گونه های اصلاح شده مثل ترش و شیرین محلی ، انار شکر محلی ، ملس زود رس ، انار سیاه ، انار شیشه ای و انار ژله ای در نهالستان های مازندران تکثیر میشود.
با توجه با امار های بدست امده سالانه بیش از 1.5 میلیون تن انار در دنیا تولید میشود که بیشترین سهم تولید از آن ایران میباشد. با افزایش تولید انار پای صنایع تبدیلی نیز به استان باز شده و غالبا خود باغدارها برای سود بیشتر و حذف دلال ها با استفاده از دستگاه های انار دانه کن ابتدا انار ها را دانه کرده و سپس با دستگاه های ابگیری مقدمات رب پزی ، دانه فریز شده و اب انار فریز شده را فراهم میاورند . علاوه بر فراورده های انار از جشانده و دم کرده برگ ، گل ، ریشه ، و ساقه انار در طب سنتی ، از هسته انار در نایع روغن کشی و پوست انار در صنایع رنگرزی استفاده میشود.

 

قیمت دستگاه آب انار گیری صنعتی

آدرس : ایران - شیراز - شهرک گلستان

تلفن :  ۰۹۱۷۰۰۱۶۹۶۹

انار خوزستان (دستگاه آبگیر انار)

 

 

تعداد بازديد : 202
نظرات كاربران :
نام :
ايميل :
متن نظر : * 
 
متن بالا را وارد نماييد* 
 
محصولات