دستگاه انار دانه کن در رشت

قیمت دستگاه انار دانه کن رشت

ساخت دستگاه انار دانه کن در رشت

قیمت دستگاه انار دون کن در رشت

یکی از دستگاه های پرکاربرد صنعتی، دستگاه انار دانه کن است که به آن دستگاه هسته گیر انار نیز گفته می شود. این دستگاه مخصوص دان کردن انار بوده و قطعات درگیر با میوه تمام استیل میباشد. با استفاده از دستگاه انار دون کن صنعتی می توان حجم زیادی انار را در مدت زمان کمی جهت مصارف تولید آبمیوه، رب انار و … آماده کرد. دستگاه انار دانه کن با کیفیت بی نظیر و قیمت مناسب، قابل ارسال به همه ی شهر های ایران است.
جهت اطلاع از قیمت دستگاه انار دانه کن تماس بگیرید
تلفن تماس : 09170016969
 
دستگاه انار دانه کن در رشت

قیمت دستگاه انار دانه کن رشت

قیمت دستگاه انار دانه کن رشت

نمونه محور درام دستگاه انار دانه کن

ساخت دستگاه انار دونه کن رشت

دستگاه انار دانه کن ساخت شرکت تولیدی فارس ماشین برای مصارف صنعتی ساخته و طراحی شده است و مجهز به عمل  حذف پوست انار و جداسازی دانه ها و گوشت آن ها می باشد. مواد اولیه ی بکار رفته در این دستگاه انار دانه کن استاندارد بوده و جنس قطعات درگیر با میوه در این دستگاه ها استیل ضد زنگ بوده و فرآیند تولید آن کاملاً خودکار و به صورت اتوماتیک می باشد.
بدنه بیرونی دستگاه بسیار مستحکم بوده و کیفیت قاب و بدنه ی بیرونی آن منحصر به فرد است و دارای ظاهری منسجم و زیبا می باشد و عملکرد کاملا هماهنگ و هدفمند است. این دستگاه انار دون کن صنعتی نسبت به نمونه های مشابه بسیار کمتر منجر به شکستن دانه های انار می شود  و آب انار بیشتری را تولید می کند. دستگاه انار دانه کن صنعتی ساخت شرکت تولیدی فارس ماشین علاوه بر حفظ طعم اصلی آب انار بدون طعم تلخی ، کیفیت آب انار و ارزش تغذیه ای آن را نیز حفظ می کند.

تولید دستگاه انار دانه کن در رشت

اگر شما قصد خرید دستگاه انار دانه کن در رشت و دیگر شهرها را دارید و به دنبال جایی مطمئن می گردید، میتوانید با ما در شرکت تولیدی فارس ماشین در تماس باشید. 
تعداد بازديد : 442
نظرات كاربران :
نام :
ايميل :
متن نظر : * 
 
متن بالا را وارد نماييد* 
 
محصولات