قیمت دستگاه انار دون کن

قیمت دستگاه انار دانه کن

ظرفیت و کیفیت دستگاه با قیمت آن رابطه مستقیم دارد، متاسفانه با توجه به نوسان بیش از حد قیمت قطعات در بازار ایران امکان قیمت دهی دقیق وجود ندارد . همکاران ما در بخش فروش ، اماده پاسخگویی و مشاوره به شما عزیزان در انتخاب و دریافت لیست قیمت دستگاه انار دون کن متناسب با نوع فعالیتتان میباشند .
تلفن تماس : ۰۹۱۷۰۰۱۶۹۶۹  
قیمت دستگاه انار دون کن

قیمت دستگاه انار دانه کن صنعتی

دستگاه انار دون کن صنعتی توانایی دانه کردن دو تن انار در ساعت را دارد. با وارد کردن انارهای سالم و ترک خورده به درون دستگاه، دستگاه به صورت تمام اتوماتیک دانه‌های انار را از پوست جدا می‌کند و به صورت جداگانه تحویل می‌دهد. قطعات درگیر با میوه تمام استیل است و با برق تک فاز و سه فاز کار می‌کند. برای استعلام قیمت دستگاه انار دون کن صنعتی با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

ساخت دستگاه انار دون کن

دستگاه انار دون کن اتوماتیک ساخت شرکت تولیدی فارس ماشین برای مصارف صنعتی و نیمه صنعتی ساخته شده است و دارای تجهیزات ویژه ای برای حذف پوست انار و جداسازی دانه ها و گوشت آن ها می باشد. مواد اولیه ی بکار رفته در این دستگاه استاندارد بوده و قطعات درگیر با میوه در این دستگاه انار دون کن از جنس استیل ضد زنگ می باشد و فرآیند تولید آن کاملاً خودکار است؛ فقط باید پارامترها را تنظیم کنید.
 بدنه بیرونی دستگاه بسیار محکم بوده و کیفیت ساخت قاب آن قابل توجه است و دارای  ظاهری منسجم و همچنین زیبا است و عملکرد آن هماهنگ و یکپارچه است. این دستگاه انار دانه کن صنعتی، شکستن دانه های انار را کاهش می دهد و آب انار بیشتری به دست می آورد و طعم اصلی آب انار را حفظ می کند. این تضمین می کند که آب انار تولید شده توسط شما دارای فواید تغذیه ای بالایی است و همچنین طعم تلخ ندارد.
نمونه الکدار دستگاه انار دانه کن

نمونه الکدار دستگاه انار دانه کن 

نمونه محور درام دستگاه انار دانه کن

نمونه محور درام دستگاه انار دانه کن

لیست قیمت دستگاه انار دون کن

دستگاه انار دان کن صنعتی برای لایه برداری تمیز مثمر ثمر بوده و از سرعت لایه برداری بالایی نیز برخوردار است. ابزار خرد کردن داخل دستگاه را می توان برای اندازه های مختلف انار تنظیم کرد. ماشین آلات را نیز می توان بر اساس نیاز مشتری تغییر داد. قیمت دستگاه انار دون کن را باید با توجه به سفارش مشتری و در نظر گرفتن تمامی پارامتر ها تعیین کرد. برای دریافت لیست قیمت دستگاه انار دون کن با کارشناسان ما تماس بگیرید.
 

قیمت دستگاه انار دون کن در تهران

قیمت دستگاه انار دون کن در شیراز

قیمت دستگاه انار دون کن در اصفهان

قیمت دستگاه انار دون کن در تبریز

قیمت دستگاه انار دون کن در مشهد

 

فیلم دستگاه انار دون کن

تعداد بازديد : 1091
نظرات كاربران :
نام :
ايميل :
متن نظر : * 
 
متن بالا را وارد نماييد* 
 
محصولات