دستگاه آب گوجه گیری

قیمت دستگاه آب گوجه گیری

قیمت دستگاه آب گوجه گیری در اصفهان

قیمت دستگاه آب گوجه گیری تهران

ساخت دستگاه آب گوجه گیری

لیست قیمت دستگاه آب گوجه گیری

دستگاه آب گوجه گیری (دستگاه رب گیری) مجموعه فارس ماشین ، تمام استیل با ظرفیت های مختلف و قیمت مناسب در  سراسر کشور عرضه میگردد. دستگاه ابگوجه گیری در این مجموعه، مناسب برای گرفتن پوست و دانه های گوجه فرنگی با ظرفیت ۱ تن در ساعت و ۲.۵ تن در ساعت تولید میشود. ما در طراحی این دستگاه از استیل مرغوب و بهداشتی استفاده نموده ایم که از خاصیت ضد ساییدگی و ضدزنگ برخوردار است. عملکرد بسیار آسان و تمام اتوماتیک آب گوجه گیری باعث شده یکی از پر طرفدارترین دستگاه های آبگیری باشد. جهت سفارش ساخت و استعلام قیمت دستگاه آب گوجه گیری با شماره های این مجموعه در تماس باشید.
دستگاه مخصوص آبگیری گوجه فرنگی بوده و مخصوص آب گیری گوجه با قدرت موتور دستگاه آب گوجه گیر با برق تک فاز خانگی و صنعتی می باشد که میتواند تفاله و تخم گوجه از آب گوجه را جدا کند. تولید و فروش دستگاه آب گوجه گیری در تهران و کرج جهت آب گیری گوجه برای درست کردن رب به کار میرود.

فیلم دستگاه اب گوجه گیری

قیمت دستگاه آب گوجه گیری صنعتی و خانگی در شیراز و اصفهان دستگاه آب گوجه گیری در مدل های مختلف با ظرفیت های مختلف تولید می شود.

دستگاه آب گوجه گیری صنعتی

دستگاه آب گوجه گیری در کرج
دستگاه آب گوجه گیری در شیراز
با تهیه یک دستگاه آب گوجه گیری مغازه وخانگی  می توان گوجه فرنگی ها را بدون پوست گیری آبگیری کرد، این مورد باعث میشود در زمانصرفه جویی شود و نیز از صرف هزینه های کارگری به شدت می کاهد.

قیمت دستگاه آب گوجه گیری مشهد

دستگاه آب گوجه گیری در رشت
دستگاه آب گوجه گیری در چالوس​​​​​

تولید کننده دستگاه آب گوجه گیری

دستگاه رب گیری خانگی و مغازه ای یکی از ماشین آلات غذایی پرطرفدار برای مردم می باشد که به دنبال راه اندازی کسب و کار پردرامد با سرمایه گذاری کم می باشند. سازنده دستگاه آب گوجه گیر خانگی و رب گیر با قابلیت استفاده در منزل و دستگاه آب گوجه گیر صنعتی و نیمه صنعتی
 
تلفن تماس : ۰۹۱۷۰۰۱۶۹۶۹  
دستگاه آب گوجه گیری
تعداد بازديد : 428
نظرات كاربران :
نام :
ايميل :
متن نظر : * 
 
متن بالا را وارد نماييد* 
 
محصولات